AKTUR Araç Muayene İstasyonları İşletmeciliği A.Ş

TÜVTÜRK İş ortağıdır

Kalite Politikamız

Kalite El Kitabımız TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi baz alınarak oluşturulmuş Kalite Yönetim Sistemimizin odak olarak belirlediği müşterilerimizin şirket yönetimimiz, müşterimize bakış açımız, kalite anlayışımız, üretim ve hizmet proseslerimiz, genel olarak paydaşlarımıza ve topluma karşı sorumluluklarımız hakkında sağlıklı bilgi edinmelerini temin etmek amacıyla oluşturulmuştur. Kalite Politikamızda da belirttiğimiz üzere firmamız sektöründe öncü olmayı, ilkleri gerçekleştirmeyi, sürekli gelişmeyi ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini şirket yönetim anlayışı olarak benimsemekle birlikte istasyonlarımızda da TS EN ISO/IEC 17020:2012 kalite belgesine uygun olarak hizmet verilmektedir. Sektörümüzde öncü olmak ve meslektaşlarımıza rehber olmak üzere çıktığımız kalite yolculuğumuzda kilometre taşı sayılabilecek Kalite El Kitabımızın TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili sektörümüz için iyi bir özet ve örnek olacağı inancındayız. Kalite Sistemimizin ODAK olarak benimsediği müşterilerimizin, şirketimizi ve yönetim anlayışımızı bu Kalite El Kitabı ile daha yakından tanımak ve bizleri daha sağlıklı değerlendirmek imkânına sahip olacağına inanıyoruz. Varlığımızın temeli olan değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini artırmak için bundan sonra da tüm gücümüzle çalışacağımıza, yeniliklere ilk imza atan olmaya devam edeceğimize söz veriyoruz.

Akreditasyon

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları, muayene kuruluşlarının faaliyetini düzenleyen uluslararası bir standart olan TS EN ISO 17020’ye tabidir.

TS EN ISO 17020 Standardı, uluslararası muayene hizmeti vermek isteyen ve bu standarda uygun olarak dokümantasyon ve uygulamaları tam anlamıyla uygulayan muayene kuruluşlarını kapsayan bir standarttır.

TÜVTÜRK’ün tüm istasyonları ve faaliyetleri Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından denetlenmekte olup, şirketimiz temeli bağımsızlık, tarafsızlık ve dürüstlük olan bu standart uyarınca akredite edilmiştir.

over